czwartek, 29 listopada 2012

Inspirująca odmiana - SMIRNA

Spotkałam się ostatnio z zarzutem, że dieta wegańska jest "nudna". Nie do końca rozumiem, dlaczego ludzie tak sądzą. Oczywiście - jeśli ktoś do końca życia zamierza jeść wyłącznie jabłka i banany - można się znudzić ;) Ale przecież jest tyle możliwości, tyle nowych smaków i połączeń do odkrycia!

Dlatego od czasu do czasu warto zaryzykować - sięgnąć po coś innego, nowego. Chętnie odwiedzam sklepy, które oferują produkty egzotyczne i próbuję nowych smaków. Potem odważnie łączę je z tym, co już znam. Efekt nie zawsze jest rewelacyjny, ale na pewno nie mogę powiedzieć, że jestem znudzona ;)

Tym razem szukam nowości w sklepie z naturalnymi słodkościami SMIRNA. Mają też sklep w internecie - zamówienie można odebrać osobiście lub poczekać na paczkę. Polecam! A może Wy znacie podobne sklepy warte polecenia?

Do zobaczenia wkrótce,
Świeży Len

2 komentarze:

  1. Wpadłam tu całkiem przypadkiem, ale akurat na coś co mnie w tej chwili interesuje :) Moje pytanie dotyczy jagód goji a konkretnie jak oceniasz jakość tych kupionych w SMIRNA? Czy nadal tam je kupujesz? Czytałam, że jest problem z dostaniem dobrej jakości tych jakże zdrowych owoców

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...